Poczuj radość życia - obudź w sobie dziecko! 20% rabatu na wszystko z kodem: joy20

Narty K2 MINDBENDER 98 TI ALLIANCE - 10D0502/1011

SKU
10D0502/1011
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 1 911,75 zł 2 549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 911,75 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Narty K2 MINDBENDER 98 TI ALLIANCE - 10D0502/1011

SKU
10D0502/1011

Narty K2 MINDBENDER 98 TI ALLIANCE

Model nart na każde warunki, na każdy dzień. Skonstruowane z technologią Ti Y Beam dla zapewnienia doskonałej inicjacji skrętu, kontroli i stabilności w różnorodnych warunkach. Spora sztywność pod butem powoduje świetną przyczepność oraz trzymanie na krawędziach. Posiadają technologię Y-Beam czyli tytanowy laminat zapewniający precyzję w prowadzeniu, skręcie, moc pod stopami i stabilność w ogonie, przy jednoczesnym zachowaniu skrętności potrzebnej w jeździe freeride.

Technologie:

Torsion Control Desing - zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i kontroli w każdym rodzaju śniegu, Torsion Control Design to połączenie progresywnego poprzedniego flexu z wydłużonym profilem narty. Poprzeczna sztywność w przedniej i środkowej części nart łączy się z elastyczniejszym tyłem. Narty K2 z technologią TCD mają zarówno precyzję, odpowiednią inicjację i płynną możliwość skręcania w każdym rodzaju śniegu.

PowerWall - dzięki zastosowaniu powiększonych ścianek bocznych ABS, przekaz energii z nart na podłoże jest znacznie zwiększony. Ścianki ABS są wsunięte w drewniany rdzeń, w środkową część narty. Dzięki temu przekaz energii na narty jest bezpośredni i precyzyjny.

Ti Y – Beam - to metalowy laminat umiejscowiony na drewnianym rdzeniu nart. Posiada od odpowiedni kształt, przypominający literę „Y”. Laminat ten daje precyzję w skręcie (przednia część nart) moc i trzymanie krawędzi (środkowa część) oraz stabilność (tylna część). Wszystkie te cechy potrzebne są do odpowiedniego prowadzenia nart podczas jazdy freeride. Precyzyjnie umiejscowiony laminat „Y” zapewnia sztywność skrętną narty, zachowując równomierny flex, który zapewnia kontrolowanie mocy na całej długości narty.

Długości: 154 , 161 , 168 , 175 cm

Promień skrętu:15,6 m @ 168 cm

Rdzeń: Osikowy Fornir

Konstrukcja: Torsion Control Design , Ti Y Beam , PowerWall, CorrectFlex.

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: K2