Pomysł na prezent dla dziecka rabat 20% - kod "mikolaj"> Sprawdź

Narty skitourowe K2 WAYBACK 96

SKU
10G0201/1011
Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Od: 2 099,25 zł 2 799,00 zł
Ilość:
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Narty skitourowe K2 WAYBACK 96

SKU
10G0201/1011

Narty skitourowe K2 WAYBACK  96

Uniwersalny model nart balansujący na pograniczu długich skitourowych podejść i freeridowych zjazdów. WAYBACK 96 są lekkie i dopracowane przez ekspertów. Łamiąc wszelkie stereotypy narty WayBack skonstruowano za pomocą wprasowanej i zalaminowanej metalowej obręczy. Tym samym podniesiono ich stabilność i wytrzymałość. Wyraźnie uniesiony rocker i drewno Paulowni sprawiają, że narty WAYBACK 96 to świetna propozycja dla zaawansowanych narciarzy.

Długości: 170 cm, 177 cm, 184 cm

Wymiary: 128 - 96 - 115 cm

Promień skrętu: 20 m

Waga: 1240 g @ 170 cm

 

TECHNOLOGIA:

 

ALL-TERRAIN ROCKER™:

Narty z tym rockerem posiadają stopniowo uniesiony przód narty (tip) dla zapewnienia wyśmienitej uniwersalności w każdych warunkach. Uniesienie również występuje w tylnej części nart dla zapewnienia kontroli w zmiennym śniegu.

TI SPYNE:

Laminat Titanal opracowany specjalnie dla nart K2 Touring, który radykalnie zwiększa przewidywalność i tłumienie lekkich konstrukcji węglowych, jednocześnie poprawiając stabilność i przyczepność krawędzi.

CARBON OVERDRIVE:

Ściśle tajna konstrukcja z włókien węglowych w nartach skiturowych, która zapewnia im niesamowite prowadzenie. Osiągnięty poziom radości jest trudny do oszacowania :)

SNOPHOBIC™️ TOPSHEET:

Pomaga wyeliminować gromadzenie się śniegu podczas jazdy w górę i w dół.

PAULOWNIA CORE:

Żywe, elastyczne drewno o doskonałym stosunku wagi do wytrzymałości.

 

WIĄZANIA NIE WCHODZĄ W SKŁAD ZESTAWU:

Wiązania narciarskie nie są dołączone ani zainstalowane w ramach tego zakupu. Wszystkie wiązania muszą zostać zamontowane, wyregulowane i przetestowane przez autoryzowanego sprzedawcę przed użyciem.v