Darmowa dostawa od 200zł - 30 dniowe prawo zwrotu

Jesteś zawodowym sportowcem, dla którego dzień bez treningu jest dniem straconym? A może aktywność fizyczna jest Twoim hobby i sposobem spędzania wolnego czasu? Oprócz ubrań sportowych w Twojej torbie nie może zabraknąć bidonów na trening CamelBak, które zapewnią odpowiednie nawodnienie i optymalną wydajność!

Bidony na trening CamelBak

1 produkt

 1. Bidon CamelBak Peak Fitness Chill 710ml + kieszeń - c1900/502075
  Bidon CamelBak Peak Fitness Chill 710ml + kieszeń - c1900/502075
  C1900/502075
  Od: 82,42 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 82,42 zł
  Od: 82,42 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 82,42 zł

Bogaty wybór bidonów na trening i fitness od CamelBak

W Sportmix.pl dostępne są bidony na trening CamelBak w różnych wariantach pojemnościowych i kolorystycznych. W bogatej ofercie idealną propozycję znajdą dla siebie osoby o różnorakich preferencjach sportowych. Niezależnie od tego, czy szukasz bidonów na krótki trening w siłowni, długie wycieczki rowerowe lub biegowe, czy aerobik, CamelBak ma w ofercie wiele modeli, które spełnią Twoje wymagania.

 

Bidony CamelBak, jakie oferujemy w naszym sklepie, są wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa niezawierającego szkodliwego BPA, BPS, BPF oraz wykonane z użyciem jonów srebra, które zabezpieczają przed bakteriami oraz nie wpływają negatywnie na znajdujący się wewnątrz płyn. Oprócz wysokiej jakości, bidony na trening CamelBak charakteryzują się modną stylistyką i oryginalną kolorystyką. Do wyboru są modele w stonowanych, jak i intensywniejszych barwach, które z łatwością dostosujesz do posiadanego stroju sportowego.

 

Zapraszamy!