Mega wyprzedaż odzieży narciarskiej Sprawdź już teraz

Gogle narciarskie i snowboardowe marki Uvex z wymiennymi szybami zapewniają 100% ochronę oczu sportowca przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC oraz przed promieniowaniem podczerwonym.

Gogle narciarskie i snowboardowe z wymiennymi szybami z serii Take Off od Uvex

4 produkty

  1. Gogle narciarskie uvex g.gl 3000 TO
    Gogle narciarskie uvex g.gl 3000 TO
    55/1/331/7230

Niemiecka firma Uvex od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu ochronnego dla amatorów sporu. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Uvex przechodzą szereg rygorystycznych testów, które są potwierdzeniem najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa produktów. Sportowe gogle na narty Uvex z wymiennymi szybami zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Gogle Uvex mogą być używane zarówno przez osoby noszące okulary korekcyjne oraz dzieci. Wysokiej klasy gogle Uvex z grupy Take Off dzięki innowacyjnej technologi zmiany szyb, pozwalają na ich szybką i wygodną wymianę. Dzięki zastosowanym magnesom odpowiednio dobrana szyba do rodzaju pogody może zostać błyskawicznie założona na gogle. Niezwykle elastyczne szyby odznaczają się dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowania. Sportowe Gogle Uvex z wymiennymi szybami dostępne są w wielu modelach, które różnią się od siebie technologiami. Nowoczesny design oraz modna i ciekawa kolorystyka bez wątpienia przypadną do gustu amatorom zimowych sportów.

 

Model gogli Uvex z linii Take Off jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, między innymi:Plus X Award w ktegorii „Najlepsze gogle roku 2011”, Zwycięzca ISPO European Ski-Award, Najbardziej innowacyjna marka roku 2011 oraz wiele innych.