15% dodatkowego rabatu na wszystko - kod: lato15

Rękawice bramkarskie męskie Reusch Pure Contact Gold X GluePrint czarne - 52/70/075/7707

SKU
52/70/075/7707
i
Nie znalazłeś dla siebie koloru lub rozmiaru? Nic nie szkodzi. Sprowadzimy go dla Ciebie prosto od producenta! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

Wysyłka:    do 24 godzin

Dostawa:    od 15 zł - Paczkomaty InPost, kurier DPD lub InPost

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł! 

Zwrot:        do 30 dni


Rękawice bramkarskie męskie Reusch Pure Contact Gold X GluePrint czarne - 52/70/075/7707

SKU
52/70/075/7707

Rękawice bramkarskie męskie Reusch Pure Contact Gold X GluePrint czarne - 52/70/075/7707

Model Reusch Pure Contact GOLD X Glueprint oferuje specjalną technologię klejenia - nadruku. Technologia opiera się na piance Grip Gold X, którą nakłada się specjalny lepki nadruk na lateks dłoni. Dzięki temu przyczepność i chwyt zostają wzmocnione dokładnie w tych miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Umiejscowienie atramentu jest zgodne z precyzyjnym wzorem, który ma na celu pokrycie dokładnie tych obszarów dłoni, które mają największy kontakt z piłką podczas łapania. Backhand FreeFlex jest wykonany z neoprenu z małymi i cienkimi aplikacjami silikonowymi, aby zachować dużą elastyczność.

Zastosowane technologie:

  • Grip Gold X- Zaufał im Samir Handanovič i wielu innych profesjonalnych bramkarzy, ten wyjątkowy meczowy lateks gwarantuje maksymalną przyczepność i lepkość. ZWIĘKSZENIE PRZYCZEPNOŚCI
  • Elastic Strap - Pasek premium składający się z dwóch kawałków lateksu i neoprenu, które są połączone bardzo elastyczną wkładką tekstylną. Ta specjalna mieszanka materiałów gwarantuje bardzo precyzyjne i stabilne mocowanie.
  • Steady Cuff- Aby ustabilizować nadgarstek, zapewnić najwyższy możliwy komfort noszenia i stworzyć gładki wygląd, przedłużono neoprenowy tył dłoni aż do otworu i połączyliśmy go z wysoce elastyczną tkaniną po wewnętrznej stronie nadgarstka.

7 Kroków jak prawidłowo dbać o rękawice:

1. Wybierz rękawice odpowiednie dla swoich potrzeb
Weź rękawice, które są przeznaczone do rodzaju nawierzchni regularnie graj i warunki pogodowe, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć najbardziej. Wybierz piankę dłoni, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom wymagania. Chociaż wszystkie rękawice Reusch są wykonane z wysokiej jakości materiałów różnią się przyczepnością, amortyzacją i trwałością, w zależności od składu materiału pianki.

2. Wyprać przed pierwszym użyciem
Nigdy o tym nie zapominaj! W celu wyeliminowania pozostałości po mydle niezbędne w procesie produkcji, rękawice przed pierwszym użyciem należy je umyć ciepłą wodą.
Dopiero po tej procedurze rękawice osiągają pełnię swoich możliwości właściwości chwytne.

3. Zwilżaj przed każdą grą.
Zwilż wszystkie rodzaje rękawic bramkarskich przed rozpoczęciem gry. Podczas użytkowania utrzymuj rękawice w stanie lekko wilgotnym.

4. Wyczyść po grze.
Po zakończeniu gry umyj rękawice w ciepłej wodzie (około 35°C). W celu wyeliminowania zabrudzeń pogarszających przyczepność rękawiczek. Nie używaj agresywnych rozpuszczalników ani żrących środków czyszczących. Pierz ręcznie, a nie w pralce. Aby rękawice były idealnie czyste, użyj dodatkowo specjalnego płynu do mycia rękawic.

5. Susz w temperaturze pokojowej.
Pozostaw rękawice do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Przechowywać z dala od grzejników lub innych źródeł bezpośredniego ciepła, co zniszczyłoby lateks.

6. Przechowywać w odpowiednim miejscu.
Nie wystawiaj rękawic na promieniowanie UV, takie jak intensywne słońce lub światło świetlówek, ponieważ może to zaszkodzić przyczepności i trwałości warstwy lateksu. Przechowuj rękawice w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu. Torby bramkarskie to idealne miejsce do przechowywania rękawic.

7. Używać do całkowitego zużycia produktu.
Bardzo miękkie pianki w dłoniach mogą nosić pierwsze ślady użytkowania już po krótkim okresie użytkowania. Wydajność i właściwości chwytne rękawicy pozostaną nienaruszone, aż rękawica całkowicie się zużyje.

Możliwość dokupienia pianki do czyszczenia rękawic Reusch Glove - Wash 51/62/800

Dane techniczne:

Więcej informacji
marka: REUSCH